Szybkie I Bezbolesne Usuwanie Owłosienia – Depilacja Laserowa Gdynia

Home » zabiegi » Szybkie I Bezbolesne Usuwanie Owłosienia – Depilacja Laserowa Gdynia
zabiegi 11 komentarzy

Depilacja laserowa Vectus – szybki i bezbolesny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia

Każda kobieta boryka się z problemem niechcianego owłosienia, które jednocześnie odrasta zbyt szybko i  często jest bardzo bujne. Próbujemy różnych sposobów na pozbycie się tego problemu począwszy od maszynki jednorazowej, kończąc zaś  na najdroższych depilatorach. Należy jednak wiedzieć, że nie każdy sposób jest odpowiedni. Na przykład przy użyciu maszynki włosy odrastają zbyt szybko, ponieważ nie została naruszone ich cebulki. Niektóre depilatory zaś są zbyt drogie.  Jeżeli chcesz, aby twoja depilacja przebiegła bezboleśnie i jednocześnie oczekujesz długotrwałego efektu  powinnaś skorzystać z usług gabinetu Clinica Cosmetologica, który oferuje depilację laserem diodowym Vectus.

Kiedy warto skorzystać z depilacji laserowej Vectus?

Warto rozważyć skorzystanie z  udogodnienia zwanym laserowym usuwaniem owłosienia metodą Vectus szczególnie wtedy, gdy:

 • pocisz się zbyt wiele i pragniesz to zmienić
 • chcesz się pozbyć owłosienia szybko i na stałe
 • chcesz zmniejszyć ryzyko zakażeń i innych infekcji
 • czujesz pewien dyskomfort związany z obecnością niechcianych włosków na ciele

  Dlaczego warto skorzystać właśnie z tej metody?

 Warto, abyś zainteresowała się depilacją laserową Vectus, ponieważ:

 • jest to gwarancja bezpieczeństwa oraz tego, że włoski już nigdy nie odrosną
 • technologia ta została wynaleziona przez naukowców z Harvard University
 • posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków
 • najwyższe parametry techniczne na świecie, co oznacza, że zabieg może zostać wykonany nawet w ciągu pięciu minut
 • laser ma wbudowany inteligentny czytnik poziomu aktywnej melaniny w skórze, co eliminuje ryzyko błędu

Jakie są efekty tego zabiegu?

Aby osiągnąć pełną satysfakcję z tej metody depilacji specjaliści zalecają wykonanie od czterech do sześciu zabiegów w odstępach od czterech  do dziesięciu tygodni. Niezwykle istotny jest fakt, że pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Do innych zalet tej metody możemy zaliczyć także:

 • krótki czas trwania zabiegu
 • trwały efekt ( owłosienie usuwane jest bezpowrotnie)
 • bezpieczeństwo oraz bezbolesność
 • oszczędność pieniędzy (nie będziemy musiały kupować już maszynek do golenia czy drogich depilatorów)

Depilacja laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Depilacja kobiet

depilacja kobietCoraz częściej decydujemy się na metody depilacji, które na dłuższy czas usuwają owłosienie. Jest to bowiem nie tylko problem estetyczny lecz także i psychiczny. Przyczyną naszej decyzji może być też fakt, że w dzisiejszych czasach idealnie wydepilowane ciało jest wyznacznikiem piękna kobiety. W przypadku laserowego usuwania  owłosienia nóg zaleca się używanie większej głowicy lasera diodowego Vectus, ponieważ pomaga to zdecydowanie przyspieszyć zabieg.  Jeżeli zaś chodzi o takie przypadki jak  depilacja laserowa owłosienia z okolic bikini czy górnej wargi zdecydowanie bardziej poleca się korzystać z mniejszej głowicy. Warto dodać także, że dzięki zaawansowanym technologiom chłodzenia oraz indywidualnemu dopasowywaniu parametrów każdego zabiegu depilacja laserowa Vectus jest w pełni bezpieczna i bezbolesna.

Depilacja mężczyzn

Coraz więcej panów zdaje sobie sprawę, że moda na nadmierne owłosienie już dawno przeminęła z wiatrem. Świadczy o tym z pewnością fakt, że gabinety kosmetyczne coraz częściej goszczą także przedstawicieli płci męskiej. Preferencje ich partnerek, które często wolą nieowłosionych mężczyzn także mają wielki wpływ na zwiększenie popularności depilacji wśród mężczyzn. Najczęściej depilowanymi obszarami wśród męskiej części społeczeństwa są pachy oraz tors. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, iż depilacja laserem Vectus zmniejsza potliwość, co jest niewątpliwą zaletą produktu zwłaszcza latem, gdy upały szczególnie dają się we znaki.

Więcej informacji znajdziesz pod tym adresem: https://www.rmf.fm/magazyn/news,17482,czy-depilacja-laserowa-jest-skuteczna.html

Krótkie podsumowanie

Depilacja laserowa  Vectus ma niewątpliwie wiele zalet. Jej bezpieczeństwo, bezbolesność oraz gwarancja tego, że  niechciane  włoski już nigdy nie odrosną  sprawiają, że staje się ona coraz bardziej popularną metodą usuwania owłosienia. Jeżeli więc nie chcesz wydawać grubych pieniędzy na ciągłe zabiegi  depilacyjne u kosmetyczki, drogie depilatory oraz narażać się na ryzyko infekcji, a także mieć gwarancję dobrze wykonanego zabiegu zdecydowanie powinnaś skorzystać z tej metody laserowego usuwania owłosienia.

11 thoughts on - Szybkie I Bezbolesne Usuwanie Owłosienia – Depilacja Laserowa Gdynia

 • Mój największy problem to potliwość i właśnie zauważyłam że jak mam większe włoski pod pachami to się jeszcze zwiększa potliwość, może to jest rozwiązanie dla mnie.

  • Mam podobne spostrzeżenia. Poza tym mega nie lubię depilować pach – skóra jest podrażniona i sucha. Jeżeli wspomniane tu metody to bezbolesne usuwanie owłosienia to ja się na to piszę! 😛

  • sam jako facet robię depilację pach i też pomyślałem o tym, że depilacja laserowa dla mężczyzn też jets coraz popularniejsza, takie szybkie i bezbolesne usuwanie owłosienia to jest coś

  • Ja polecam Clinica Cosmetologica w Gdyni jeżeli masz po drodze 😛 Przeprowadzają tam depilacje laserem vectus, który jest bardzo szybki w działaniu

  • Nie, nie obawiamy się 😀 A tak na poważnie to w porządnym gabinecie poinformują Cię o wszystkich przeciwwskazaniach do depilacji laserowej. Generalnie jeżeli nie masz cukrzycy czy nie jesteś w ciąży to raczej nic Ci nie grozi.

  • Ja to z kolei słyszałam, że nawet są lecznicze aspekty usuwania owłosienia laserem – np jak ktoś się nabawi zapalenia mieszków włosowych to najlepiej laserem to potraktować. Swoją drogą to jak mozna zachorowac na cos takiego?

  • No można zachorować np poprzez depilację woskiem, więc jedno drugiemu nierówne, a depilacja laserowa jest bezbolesna w przeciwieństwie do tej woskowej 😀

LEAVE A COMMENT